Site: https://www.onlineanimeizle.com

Tm kategorilerde animeleri ister bilgisayarnzdan isterseniz telefon veya tabletiniz zerinden mobil olarak izleyebilirsiniz. Artk online anime izlemek ok kolay.

Duygu younluu fazla olan bir animeydi. Ana karakterin bandan geenler, onun hisleri, daha sonra geirdii deiimler gerek bedensel gerek ruhsal ok gzel ilenmiti. zellikle ani artc duygu deiimleri de oktu. Kana'nn olaylar, Murano'nun olaylar vb. hepsinde duygu temas oktu. Bunun dnda zellikle 17 ve ondan sonraki blmlerde de parazitlerle ilgili olan derin konular vard ve onlar da ok derin duygular tayordu. Ve u ana kadar saydm tm eyler hikayenin konusuna zenginlik ve ciddilik katm. nsan dndrmeye ynelten ok eyler de vard.
Komedi unsurlar da vard. Bazlar biraz daha byk kesime hitap ediyordu geri. Anladnz ve rahatsz olmadnz srece komik yerleri de baya komikti.
Bazlar romantizm sormu, evet vard.
ren ksma gelirsek benim almam 3-4 blm ald. Ondan sonra da bir daha garipsemedim veya irenmedim.
Sonuta kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim ancak unu da sylemeliyim belli bir yata olan kiiler bunu izlemeli. Tabi kiiden kiiye gre deiir. Olgunlua bal, gerekse konu derinlii gerekse epiriler belli bir olgunluk istiyor.