Öncelikli olarak hileleri yapabilmeniz için Cheat Engine programını yüklemeniz gerekmektedir. Bu programı indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız…
Cheat Engine : İndirmek için tıklayın
Euro Truck Simulator 2 Para Hilesi

Öncelikli olarak indirmiş olduğumuz programı kuruyoruz fakat açmıyoruz ! . Programı kurduktan sonra oyunumuza giriş yapıyoruz. Daha sonrasında ;Sağ alt köşede bulunan şirket durumu bölümünden para miktarımızı aklımızda tutuyoruz ve Alt Tab yaparak kurmuş olduğumuz Cheat Engine programını çalıştırıyoruz. Daha sonrasında ise ;
İlk olarak bilgisayar şeklinde olan butona tıklıyoruz. Açılan pencerede ise ;eurotrucks2.exe isimli dosyayı seçiyoruz ve open yazan yere basarak oyunun değerlerine göz atıyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken husus oyun açık değil ise bu pencerede eurtrucks2.exe’yi göremeyiz. Euro Truck Simulator 2 mutlaka arka planda açık olmalı ve oyundaki profilimiz yüklenmiş olmalıdır. Açılan bu bölümde Value bölümüne oyundaki tam paramızı yazıyoruz. Oyunda paramız virgüller ile ayrılmış şekilde. Fakat biz buraya para miktarımızı yazarken virgül kullanmayacağız. Olduğu gibi yazacağız. Para miktarını yazdıktan sonra first scan yazan butona tıklıyoruz. Daha sonrasında ise ;First Scan yaptıktan sonra sol üstte bu şekilde değerleri bulunan rakamlar çıkıyor. Biz bu çıkan rakamların en başındakine tıklıyoruz ve yukarıdaki resimde yazı yazdığım alana o değer kaymış oluyor. Yani yazı yazdığım yere tıklamış olduğunuz dize geliyor. Sonrasında ise ;Dizenin geldiği alanda Value değerinin olduğu rakamlara çift tıklıyoruz ve küçük bir pencere açılıyor. Açılan pencereye olmasını istediğimiz para miktarını yazıyoruz ve ok tuşuna basıyoruz. Maksimum olabilecek para miktarı 999 999 999. Tabi siz bu rakamları birleşik yazmalısınız. Ok tuşuna bastıktan sonra programdan çıkıyoruz ve oyuna geçiş yapıyoruz. Sol altta bulunan sür seçeneğine tıklıyoruz ve daha sonrasında tekrar ESCye basarak yönetim alanına geliyoruz. Şirket profilinden para miktarına bakıyoruz. Eğer para miktarımız değişmemiş ise bu işlemi tekrar tekrar yapalım. Para miktarımız değiştikten sonra ise oyunu kaydediyoruz ve oyundan çıkıp tekrar giriyoruz. Bu sayede bir bakmışız ki zengin olmuşuz ! Euro Truck Simulator 2 hilelerine devam edelim !
TP – Tecrübe Puanı Hilesi

Tecrübe puanı hilesi, para hilesi ile aynı mantığı taşıyor. Farklı olarak yapmamız gereken sadece bir kısım var. First scan aramasını yaptıktan sonra çıkan rakamların bir tanesini değil hepsini alta alıyoruz ve tüm olmasını istediğimiz tecrübe puanı sayısını hepsinde aynı yapıyoruz. Yani aşağıya aldığımız tüm rakamların value değerleri aynı olmak zorunda. Bir tanesini farklı yaparsanız bu hilemiz olmayabilir ! Bu yüzden dikkat edelim.
Oyun için başka bir şey gerekmiyor. Oyunun mantığı tecrübe puanı ve para üzerine kurulu ! Tabi ki bu işlemleri yaparken abartmayın ! Lazım olduğu kadarını alın ki oyunun boku çıkmasın Yapamadığınız bir yer olursa yorum olarak yazarsanız yardımcı olmaya çalışacağım.